KOOSTÖÖPARTNERID

Meil on hea meel olla Basiiliku koostööpartner pakkudes teile Reval looduslikku mineraalvett. Olete lihtsalt suurepärased, et pakute klientidele erilisi tooteid ja maitseid! Palju armastust ja rahulolevaid kliente Teile!

Bio-Water OÜ
Keith Jürimäe
Tegevjuht

Puhastaja Kaubamaja ja Basiiliku koostöö on olnud suurepärane, kuna oleme mõlemad ettevõtted kes pakuvad oma klientidele kvaliteeti ning kiiret ja laitmatut teenindust.

Selge see, et seebiveega professionaalset tulemust ei saavuta, puhtuse nimel tuleb vaeva näha, siin tuleme appi meie – Puhastaja Kaubamaja, kes me oleme keskendunud positiivsetele tulemustele.

Rõõmuga aitame ka edaspidi Basiiliku pere.

AS Ebeta
Irina Nirk
Juhataja asetäitja

KAFO – l on ainult positiivsed emotsioonid Basiilikuga koostööst. Peale selle, et meeskond tundub kõrvalt vaadates olevat väga ühtne, särasilmne ja töösse pühendunud, on nad ka meiega olnud väga koostööaldid. Nad siiralt hoolivad sellest, mida oma klientidele serveerivad, kuulavad alati meie ettepanekuid kohvi osas, on väga tähelepanelikud nende täitmisel ja kui vahel tekibki murepilvi, ei mõtiskle nad neid üksi vaid annavad märku. See on meeletult oluline, sest nii tuleb päike pilve tagant kiiremini välja ja vaid nii saame olla kindlad, et meie kohv on serveeritud hästi ning Basiiliku kliendid õnnelikud.

Kafo OÜ
Koolitaja
Annika Andersen

Basiiliku restoraniga koostööd tehes tunnen, kuidas siia on koondunud õnnelikud inimesed, kes teevadki seda, mida nad armastavad. Seetõttu on ka lõpptulemusena valmivad toidud lausa oivalised.

Toidud on kui kunstiteosed, mille pelgalt vaatamisest võib kõhu täis saada.
Töötajad on täis indu ja loomingulisust, mistõttu kogen Basiiliku restoranides pidevalt üllatavaid hetki ja maitseelamusi.
Nad on kui üks suur perekond, kes armastavad head toitu ja seltskonda.
Ma mitte ainult ei naudi nendega koostööd vaid minust on saanud ka Basiiliku suurim fänn:)

Maatriks Marketing OÜ
Hannes Unt
Tegevjuht

Horeca Service OÜ jaoks on koostöö Basiilikuga olnud nii suur rõõm kui ka põnev väljakutse.

Kiiresti muutuv kokandusmaastik esitab igapäevaselt järjest kõrgemaid nõudmisi nii kokkadele kui ka tarnijatele ja sunnib pingutama, et leida kiirelt parimad lahendused. Uus menüü vajab enamasti ka uut põnevat toorainet ning meil on alati heameel oma niigi laia sortimenti vastavalt kliendi vajadustele laiendada.

Horeca Service OÜ on olnud juba aastaid kokkade valik, Basiilik aga klientide valik.

Teeme koos seda, mida armastame ja sööme koos seda, mida armastame!

Horeca Service 
Raul Vaet
Juhatuse liige

Tori Siidritalu on 4 aastat tegutsenud väike pere-ettevõte, ning restoran Basiilik on olnud meie heaks partneriks juba meie sünnist alates.

Tänu tugevale ja vastastikule usaldusele on olnud meie koostöö järjepidev.

Meil on hea meel, et restoran Basiilik on võtnud vaevaks teha koostööd väikeste käsitöötootjatega, et eristuda hallist laiast massist, ning anda seeläbi võimalus väike-ettevõtetel elus püsida ja areneda.

Tori Jõesuu Siidri ja Veinitalu OÜ
Karmo ja Veranika Haas
Tegevjuhid

Soe koostöö on alati kõige alus.

Oleme aastaid pakkunud oma klientidele kvaliteetseid tooteid ja sõbralikku teenindust.

Basiiliku perega on alati kõik sujunud meeldivalt ja koostöö on  olnud väga meeldiv.

Kapten Grant OÜ
Vaido Laas