MEIST

„ Killuke basiilikut muudab Sinu päeva meeldivalt roheliseks!“

Oleme vahemere hõnguline pererestoran, mis on pitsa- ja pastasõprade meeli rõõmustanud juba 14. aastat! Basiilik – see on maitsev toit, meeldiv teenindus ja mõnus olemine.

Meie toidud on inspireeritud vahemeremaade ja euroopa köögist, mille oleme kohandanud põhjamaa inimeste maitsemeeltele sobivaks. Erilist tähelepanu pöörame tervislikule toidule ja seetõttu on restoran Basiilik saanud ka veganite ringkonnas armastatud söögikohaks.

Lapsed on Basiiliku restoranides väga erilisel kohal. Oleme koostanud neile maitsvalt tervisliku menüü ja toreda mängunurga Sikupilli restoranis.

Oleme kui üks suur Itaalia pere, kes peab lugu heast toidust ja meeldivast seltskonnast 🙂

team-member-img
Urmas Saar
Peakokk

Toidu valmistamine on loominguline kunst, mis on minu suur kirg ja armastus. Soovin pakkuda meie klientidele maitseelamusi, mis avardavad meeli ja loovad positiivseid emotsioone.

team-member-img
Getter Saar
Turundusjuht

Basiilik on mulle, kui oma lapsuke, kelle sündi ja arengut olen saanud jälgida juba 13.aastat, millest on sündinud midagi ilusat  – ühiste eesmärkide poole pürgiv meeskond, usaldusväärsed koostööpartnerid ja rahulolevad kliendid!

Aitäh kõigile, et meil olemas olete  – just teie armsad inimesed, panete meid oma tööd armastuse ja südamega tegema!

team-member-img
Margo Kesamaa
Juhataja

Mul on hea meel töötada kohas, kuhu saan hommikuti õnnelikuna tulla ja suurepärase meeskonnaga areneda ning oma ideid teostada. Ettevõtte juhtimisse suhtun loominguliselt, tegelen peamiselt meeskonna arendamise ja koolitamisega. Tunnen ennast hästi ka saalis oma meeskonna kõrval. Soovime pakkuda oma klientidele meeldivat teenindust, maitsvaid toite ning sinna kõrvale head ja kvaliteetset joogi valikut.

team-member-img
Lily Tikk
Juhiabi

Olen töötanud Basiilikus juba 10.aastat, sest mulle meeldib töötada arenevas ja noortepärases ettevõttes koos kolleegidega, kes on eeskujuks mulle ja kellele saan ise eeskujuks olla.

Igapäevaselt teen maksimumi, et meeskond, kliendid ja koostööpartnerid ennast meie juures hästi tunneksid.